Yangın Kapısı Nedir?

0
56

Yangın Kapısı Nedir?, her binanın olmazsa olmaz güvenlik önlemlerinden birini oluşturmaktadır. Bu kapsamda yangın kapısı nedir sorusunda; yangın anında binanın en hızlı şekilde tahliyesini sağlayan güvenlik kapısıdır, cevabı verilebilir. Bu kapılar her yapıda yangın kapısı yönetmeliği çerçevesinde şartnameler ile üretilir ve uygulanır.

Bu nedenle hizmet talep ettiğiniz her firmadan sertifikalı yangın kapısı ürünü de talep etmelisiniz. Sertifikalı ürünler, dayanıklılık süresini ve izolasyon kalitesini belgeleyen bir sonuç göstermektedir. Bu sayede yapıda eksiksiz bir güvenlik uygulaması gerçekleştirilebilir.

Yangın Kapısı Nedir?

Yangın kapısı ürünleri konusunda Türkiye’de örnek oluşturacak birçok marka bulunmaktadır. Örneğin yangın kapısı İmes sayesinde her yapı için en büyük güvenlik sistemi oluşturulabilir. Firmamız Yangın Kapısı Satışı işletmesi olarak bu yüksek kaliteyi sunabilmektedir. Özellikle İstanbul’da Anadolu Yakası İşletmeleri arasında önemli bir yere sahip olarak hizmet veriyoruz. Örneğin, yangın kapısı Ümraniye İşletmeleri arasında yıllardır tercih edilen bir yapıya sahibiz. Çünkü sertifikalı üstün özellikli ve standartlara bağlı bir şekilde üretim yapabiliyoruz.

Yangın Kapısı

Yangın kapısı özel bir yapıya sahip olarak mutlaka dayanıklılık ve sızdırmazlık oluşturmalıdır. Bu nedenle yangın kapıları farklı bir isimle duman sızdırmaz kapı olarak da bilinmektedir. Kapıların uygulanması sırasında kasa ile kapı arasında kullanılan fitiller, kilit sistemleri ve menteşeler duman sızdırmaz bir yapı sağlar. Temel amaç; yangın anında yükselen dumanın kapının dışına sızmasını engellemektir. Aynı zamanda yapıda ısı yalıtımı ve hava yalıtımı sağlamaktır. Bu özelliklere bağlı olarak yangın kapısı markaları farklı kalitelerde aksesuarlar ve yedek parçalar kullanmaktadır.

Yangın Kapısı Markaları

Yangın kapısı temini gerçekleştirmek için firmamız ile görüştüğünüzde, birçok farklı ürün hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmamız, 30 dakikadan 120 dakikaya kadar dayanıklı kapı üretimi yapabilmektedir. Laboratuvar test ortamında uygulanan işlemlerde bu sonuç ortaya koyulmaktadır. Aksesuarlar, yedek parçalar, ek özellikler ve izolasyon ile kapılarda yüksek bir kalite görülmektedir. İsteğe bağlı olarak tek kanatlı, çift kanatlı, içe açılan, yüksek güvenlikli ve menfezli kapı üretilebilmektedir. Hatta firmamız dekoratif ahşap yangın kapısı üretimi dahi yapabilmektedir. Tüm bu ekstra özellikler ile birlikte yangın kapısı fiyatları İkitelli konusunda en uygun rakamları oluşturabiliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here