Yangın Çıkışı Kapısı

Camlı Yangın Kapısı

Çift Kanatlı Yangın Kapısı

Tek Kanatlı Yangın Kapısı

Menfezli Yangın Kapısı

Sac Depo Kapısı

Yangın Çıkış Kapısı, yapılarda mimari çalışmada özel bir şekilde ayrılmış yangın kaçış noktasında uygulanır. Bu kaçış noktaları, büyük yapılarda koridorlar veya binalarda yangın merdiveni noktasına bağlanmaktadır. İşte bu bağlantı noktasında mutlaka yangın çıkış kapısı kullanımı sağlanmalıdır. Bu kapılar yangın tehlikesine karşı aleve dayanıklılık gösteren ve yalıtım oluşturan ürünlerdir. Kapılar Avrupa standartlarına ve ISO standartlarına göre belirli noktalar ile üretilir. Özellikle yangın yönetmeliğine uygun şekilde sertifikalı yangın kapısı üretimi yapılmalıdır.

Yangın Çıkış Kapısı

Yangın Çıkış Kapısı, üretimleri gerçekleştirilirken bazı noktalar göz önünde bulundurulur. Örneğin, kullanım alanına göre yangına dayanıklılık süresi belirlenir. Üç ya da dört katlı gibi bir binada 30 dakika yangına dayanıklı kapı yeterli olabilmektedir. Ancak bir sağlık kurumunda mutlaka 120 dakika yangına dayanıklı kapı tercih edilmelidir. Günümüzde yangın kapılarında güvenlik ve kolay kullanım için panik bar tercihi yapılır. Ayrıca giyotin, menteşe, kilit, fitil ve menfez gibi ayrıntılar da eklenebilir. Tüm ayrıntıları ile birlikte firmamız 120 dakika yangına dayanıklı panik barlı yangın kapısı fiyatları konusunda en uygun tercihtir.

Yangın Çıkış Kapısı Fiyatları

Yangın Çıkış Kapısı, temini gerçekleştirmek için mutlaka standartları sağlayan ve yönetmeliğe uygun firmaları tercih etmelisiniz. Bu nedenle Yangın Kapısı Satışı firması olarak, yangın kapısı yönetmeliği çerçevesinde verilen izinler ile üretim gerçekleştiriyoruz. Bu sayede özellikle yangın kapısı İstanbul üretimleri ile her noktada çözüm oluşturabiliyoruz. Sadece yapılarda değil sistem odası ve arşivler gibi alanlarda da özel kapılar sağlayabiliyoruz. Hem yaşam alanlarında hem çalışma alanlarında standart oluşturan firmamız, yangın kapısı fiyatları İstanbul konusunda da özellikle tercih edilmektedir.

Yangın Çıkış Kapısı Fiyatları İstanbul

Yangın Çıkış Kapısı, ürünleri çok özel bir yapıyla üretilirken, bu özellikler yıllarca kendini koruyabilmektedir. Ancak büyük çaplı bir yangında bu özelliklerde hasar görülebilir. Böyle bir durum ile karşılaşılmadığı sürece yıllarca yapısını koruyan kapılar, tekrar tekrar kullanılabilir. Yani sıfır ürünler ile büyük bir masraf yapmak yerine 2. el yangın çıkış kapısı da kullanılabilir. Bu ürünler halen özelliğini koruyan ve gereken güvenlik önlemlerini oluşturan bir yapıda bulunmaktadır. Bu nedenle yapılarda ikinci el yangın kapısı fiyatları ile daha uygun bir güvenlik sistemi kurulabilir.

0216 642 44 44 Whatsapp Bilgilendirme